Avatar Gaming

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AvaTar NeTwork RolePlay


    Mentiuni Clan ANG

    JoeMan
    JoeMan


    Mesaje : 31
    Puncte : 14777
    Data de inscriere : 07/12/2010
    Varsta : 28
    Localizare : Rm. Valcea

    Mentiuni Clan ANG Empty Mentiuni Clan ANG

    Mesaj  JoeMan Mier Ian 05, 2011 8:31 am


    AvaTar NeTwork Gaming


    In primul rand vreau sa precizez faptul ca acest clan ANG, este si va fi singurul clan de pe serverul AvaTar, deci deschiderea altor topicuri cu acelasi caracter al acestuia va fi inchis. Clanul [ANG] va fi doar pentru playerii care joaca de mult timp pe server si care sunt experimentati. Clanul nu va depasi un numai de membri mai mare de 15, iar acesti membri vor fi obligati sa joace cu numele Clanului + nick.
    Clanul nu este o factiune sau un grup gen VIP, ci este o organizatie in care admini nu isi vor baga coada cu exceptia acelora care sunt membri. De asemenea ANG nu este o factiune sau un club.
    Membrilor nu li se va impune nici-odata factiunea in care trebuie sa fie, ba din contra trebuiesc respectati de ceilalti playeri, iar acestia sa dea un exemplu bun.
    Avantajele unui membru?
    Pai acestia nu vor avea nici-un benefici din partea adminilor sau liderilor.Daca esti membru ANG nu inseamna ca ai anumite avantaje din partea adminilor.
    Membri vor fi alesi in functie de aplicatii, iar mai apoi vor da un test destul de dur cu liderii clanului.
    Membri ANG dupa parerea mea ar trebuii sa fie mai bine primiti in ganguri si mafii.




    Ideea ii apartine lui [ANG[]killerno45 ,iar eu ( [ANG[]JoeMan ) am fost incantat de idee si l-am ajutat.

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 1:29 am